banner_romijnders

Next games

KOOP HIER JE SEIZOENSKAART ONLINE


- Oefenwedstrijden -

Zo 12 september, 19.00 uur, Nijmegen
Romijnders Devils - EHC Dortmund
BUY TICKETS HERE!

Wo 15 september, 20.00 uur, Unna (D)
EHC Dortmund - Romijnders Devils

Vr 17 september, 20.30 uur, Nijmegen
Romijnders Devils - Moskitos Essen
BUY TICKETS HERE!


- Ron Bertelingschaal 2010 -

Zo 19 september, 19.00 uur, Geleen
 Eaters Geleen - Romijnders Devils

We hebben 10 gasten online
Businessclub Moenen speelt thuiswedstrijd!
Geschreven door Gerton Posma   
BC Moenen

Nieuwkomer op de BKD Nijmegen is Businessclub Moenen, de drijvende kracht achter de Nijmeegse ijshockeyclub, landskampioen Romijnders Devils. Net als de Devils is BC Moenen opgericht in 2007, met als doel een boeiend en bloeiend netwerk te bieden aan de sponsoren van de Devils. Inmiddels, drie jaar verder, telt men met trots ruim 60 leden.

Vergeleken met de beginperiode is Moenen ook kwalitatief enorm gegroeid. In de winterperiode (oktober tot maart/april) concentreren de contactmomenten zich rondom de thuiswedstrijden van de Romijnders Devils terwijl er van april tot en met september een zomerprogramma is met maandelijks een activiteit. Deze activiteiten zijn te omschrijven als zakelijk vermaak. Een goed voorbeeld hiervan is een bedrijfsbezoek bij één van de leden gevolgd door een bezoek aan het WK IJshockey op 24 april jl

Zo is dit jaar ook de gezamenlijke deelname aan de BKD Nijmegen een onderdeel van het zomerprogramma. Samen met negen leden, waaronder hoofdsponsor Romijnders BV, vormt BC Moenen een heus ‘plein’.

“Op dit plein kunt u proeven waar wij voor staan…” Aldus Gerton Posma, General Manager van de Devils, “Een gemoedelijke club van ondernemers die zich vereenzelvigen met de dynamiek en energie die de ijshockeysport in zich heeft. De teamgeest en passie is aanstekelijk en werkt door in de businessclub, dat is de onderscheidende kracht van BC Moenen. De betrokkenheid van spelers, bestuur, sponsoren en leden komt na de wedstrijd letterlijk samen, zo groeit de saamhorigheid en daarmee het businessclub gevoel.”

Op de vraag waarom men lid moet worden van deze businessclub is het antwoord duidelijk: “Een bijzonder goede prijs-kwaliteit verhouding bij een informeel netwerk met een enorm hoge gunfactor! Ondanks de kou in Triavium een geweldig klimaat om zaken te doen, te ontspannen na een drukke week of gewoon lekker te genieten van topsport!”

Wij laten u graag kennismaken met onze club en een aantal van haar leden op 18 en 19 mei in ons thuishonk, het Triavium in Nijmegen!

Deelnemende leden zijn:
Romijnders BV, Quirino, Rovinij, Lelieveldt, Van Bergen cs, ruttengroep, Garage Vermeer & Kersten, Simply Me en The Glass House.