10x
5x
1x
1x

Bestuur

 

  Functie Naam E-mail
Voorzitter Joop Vullers  joop@nijmegendevils.nl
Sponsormanager Nijmegen Devils Vincent de Vries sponsormanager@nijmegendevils.nl
Secretaris Caroline de Hoogh  secretaris@nijmegendevils.nl
Penningmeester Vacature penningmeester@nijmegendevils.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren Jurgen Knoop wedstrijdsecretaris@nijmegendevils.nl
Commissaris Jeugd

Jeugdzaken VIJN

Paul Fondse paul@nijmegendevils.nl
Business Event Manager Wout van der Hoef eventmanager@nijmegendevils.nl
Hospitality Manager Peter Hendriks hospitality@nijmegendevils.nl

 

Hoofdsponsoren